БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Де заробляти гроші і на чому


На питання - де заробляти гроші , відповім вам в горщику. Так! Так! Саме у горщику з кактусом. Як не дивно це звучить, але сьогодні домогосподарки вважають за краще розводити колючі кущі різних сортів, орхідей і звичних троянд.

І це не тому, що вони потребують меншого догляду, просто попит на них став поступово зростати. А усе через те, що все частіше із засобів масової інформації стали поступати науково доведені дані, що кактуси здатні зменшувати шкідливі випромінювання від комп'ютерів і телевізорів. А раз вони такі м'які і пухнасті, та до того ж корисні, чом би на них не заробити грошей.


З чого починається колючий бізнес


Звичайно з розведення. Хочеться відразу відмітити, що заняття розведенням цього виду рослин не віднімає багато часу і фінансових витрат. Розводити ці квіти можна двома способами: саджанцями і насінням. Другий довший, та зате цікавий. Тому варто розповісти про обох досить детально.


Розведення саджанцями


Необхідну розсаду можна узяти, як у знайомих, так і придбати в магазині. До посадки її варто вирощувати у вологому ґрунті, ідеальною умовою для цього послужить пісок. Ґрунт необхідно постійно поливати, до того, як на саджанці з'являться корінці.

Після цього кактус можна висаджувати в горщик. Для посадки підійде пориста земля або спеціальний магазинний ґрунт для цього виду рослин. Температура приміщення, в якому процвітатиме ваш колючий бізнес, має бути не нижче плюс 18 градусів.

В зимку кактуси не варто часто поливати. Із-за надлишку вологи, колюча квітка почне свій ріст, але через відсутність належного освітлення, пагони будуть недорозвиненими. Влітку, навпаки, квітку необхідно поливати частіше, але в меншій кількості, чим інші квіти. Поливання колючих кущів також вимагає до себе особливого підходу. Треба опустити горщик з рослиною на дві третини у воду, поки на поверхні не з'явиться мокра пляма. Продовжуємо тему, де заробити гроші, на вирощуванні кактусів за допомогою насіння.


Розведення насінням


Цей вид досить морочливий, але, як стверджує флоризм, він того вартує.
Беремо невелику місткість і проробляємо декілька отворів в днищі. Після чого на дно засипаємо ґрунт, дренаж і пісок. Усе це необхідно перед застосуванням стерилізувати: ґрунт і пісок - пропарити, а дренаж - прожарити в сковороді. Перед тим, як посадити насіння їх треба продезинфікувати в марганці не менше на півдоби. Після того, на підготовлену змочену землю укладаємо насіння і накриваємо усе це скляною кришкою. Іноді кришку треба підводити, щоб провітрити насіння.

Весь цей час треба уважно стежити за паростками. Може статися і так, що вони не зможуть самостійно скинути насінну шкірку. Тут на допомогу прийде пінцет, ним можна акуратно видалити оболонку. Через тиждень саджанці можна пересаджувати.

Тепер переходимо до питання, де заробити гроші на наших кактусах. Існує декілька видів заробітку грошей на цих колючих рослинах.

Реалізація через квіткові магазини, отримуючи свій відсоток від продажу.
Створення власного сайту про кактуси, де має бути присутньою уся необхідна інформація: фото, ціни, і обов'язково контакти.

Спеціалізовані ярмарки можуть допомогти вирішити питання, де заробити гроші на кактусах.
Оголошення в газеті з фотографією ваших колючих підопічних.
Таким чином, залежно від сорту цієї рослини, ви зможете отримувати дохід, до 300 грн. за одну рослину. Але, якщо прикласти трохи фантазії і прикрасити свої квіти до майбутніх свят, наприклад до Нового Року, то ваші колючки будуть нарозхват. Удачі вам у вашому "колючому бізнесі".
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!