БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Чим зайнятися в декреті щоб заробити?


Період декрету - це найщасливіший час у житті жінки, коли вона може повністю присвятити себе сім'ї. Але, на жаль, саме в цей період гостро відчувається нестача грошей. Багато матусь, опинившись після народження дитини в незавидному фінансовому становищі, починають шукати можливість, як заробити, сидячи вдома з дитиною.


Чим зайнятися, щоб заробити грошей в декреті


Дане питання цілком вирішуване в наш час. Практика показує, що робота в інтернеті - це найбільш оптимально : з одного боку можна повноцінно здійснювати догляд за малюком, а, з іншого боку, повертатися до роботи і в будь який час звільнитися.

чим зайнятися в декреті щоб заробити

Переваги роботи в інтернеті складно недооцінити:


1. працювати можна в будь-яку вільну хвилину,
2. інструменти для роботи не вимагають великого вкладення - комп'ютер в наш час є практично в кожній родині, а оплатити інтернет самостійно вже спокійно можна після першого місяця роботи.
3. безшумність роботи дозволяє працювати безпосередньо поруч зі сплячим малюком.
4. гроші, зароблені в інтернеті можна тут же і витратити: велика кількість інтернет-магазинів з низькими цінами і товарами популярних брендів дозволяють повністю одягнути малюка і матусю, не витрачаючи цінне:прогулянковий час на блукання по торгових центрах.


Способи як заробити в декреті


Написання відгуків


Почати можна з популярних сайтів-відгуків. Кожен відгук, написаний вами про шампунь, дитяче масло, пюре Агуша буде приносити свою копієчку в ваш гаманець. Гроші на таких сайтах нараховуються зазвичай за кількість переглядів. Тому основним завданням стає підвищення кількості переглядів відгуку. Для цієї мети можуть служити фотографії об'єкта відгуку. Або написання відгуків на популярні теми: косметика і парфумерія. Багато грошей тут заробити неможливо, але щомісячні суми на телефон до 200 грн. виводити нескладно. Особливо коли кількість відгуків наближатиметься до 200-300. Такий приробіток має 2 важливих переваги:


- Відгук можна написати за 10 хвилин, буквально в перерві між годуваннями-купаннями,
- Робота довгограюча. Ви вже закінчите писати відгуки, а гроші вам будуть капати потім дуже довгий час, утворюючи пасивний заробіток.


Заробіток на лайках


Є кілька загальновідомих сайтів, що займаються просуванням сторінок і груп у соціальних мережах. Якщо у вас є в міру прокачаний аккаунт в популярних соціальних мережах, то, піймавши кілька замовлень в день, можна залучити грошики на оплату телефонних розмов. Єдиний мінус цих сайтів в тому, що замовлення швидко розбираються, буквально в лічені секунди і щоб їх зловити, необхідно постійно перезавантажувати сторінку.


Написання статей


Коли дитина стає трохи старшою, можна зайнятися написанням статей. Для цих цілей на просторах інтернету є досить велика кількість бірж, що пропонують замовлення на написання статей за гроші. За умови серйозного ставлення до справи, достатньої грамотності, в цій області можна заробити до 12 000 щомісяця. У всякому разі, приділяючи цьому виду заробітку 3-4 години на день, заробити 4 000 щомісяця можна.


Створення власного інтернет-магазину


Також, якщо ви шукаєте відповідь на питання - чим можна зайнятися в декреті, щоб заробити гроші, то дуже перспективний в сенсі заробітку грошей напрямок створення власного інтернет-магазину. Розвивати сайт, збільшувати продажі, займатися рекламою і розкручуванням можна вдома. Розвозити товар, оформляти посилки можна вечорами, коли прийде з роботи тато чи з дитиною допоможе бабуся. Досить велика ніша в цьому напрямку - це продаж памперсів з доставкою додому у своєму ж місті. У цьому випадку можна не тільки вирішити проблему, як заробити гроші в декреті, але й забезпечити власну дитину памперсами за оптовою ціною.


Контент-менеджмент


Дуже цікаве заняття, що вимагає певних знань щодо оптимізації та веденні сайтів - контент-менеджмент. Грубо кажучи - це робота з інформаційного наповнення і розвитку сайтів, наприклад, тих же інтернет-магазинів. Робота вимагає знання основ SEO-оптимізації, особливостей реклами в інтернеті. Власник бізнесу може доручити вам повністю займатися сайтом за зарплату - від 2000 грн. за сайт до 6000 в місяць. Ніхто не заважає взяти в роботу 2-3 проекти одночасно. Заняття це не настільки страшне, наскільки бачиться. Зазвичай буває достатньо закінчити Інфокурси в тому ж самому інтернеті.


Матричні проекти


Досить велика кількість жінок в цей час починає займатися матричними проектами. На ринку їх безліч, але особливо цікавими можна відзначити Айманом, Стартпрофіт, М-голдекс, Олтугеза. Кількість вкладених грошей в проект може варіюватися від 400 грн. до 800 доларів. Грубо кажучи, суть проекту полягає у заповненні матриць. Тобто кожен проект полягає в тому, що ви вносите якусь суму грошей і залучаєте в проект ще двох членів з грошима. Ті люди, яких ви залучили, повинні в свою чергу залучити ще двох людей. Коли під вами, таким чином, збереться певна матриця - ви отримуєте прибуток. Наприклад, з 800 доларів вихід полягає в доларах 3000. З 2000 грн. з простого столу в Айманом ви можете отримати 8 000 грн. після заповнення столу першого рівня і 24000 після заповнення третьої матриці.

Декрет - це можливість спробувати свої сили в іншій сфері зайнятості, залучити свій творчий потенціал, відбутися, як фахівцю в інтернеті. І не потрібно нехтувати цією можливістю.
Питання про те, чи можна і як заробити в декреті, сидячи вдома з дитиною, вже не актуальне. Вже можна шукати відповіді на питання, а чи є стеля заробітку в інтернеті і чим зайнятися в декреті, щоб заробити гроші.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!