БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес по прибиранню дворів


Дана бізнес ідея краще всього підходить великим містам, де велика кількість багатоквартирних будинків з прилеглими до них дворами. Отже, суть бізнесу полягає в наданні послуг з прибирання дворів поблизу багатоповерхових житлових будинків. Тепер трохи детальніше. Ні для кого не секрет, що наша країна не відрізняється чистотою і порядком. Сміття у нас розкидане всюди. Не виключення і дворові території, прилеглі до багатоповерхових багатоквартирних будинків.

Особливо красива картина вимальовується в перші весняні місяці, коли сніг починає танути. І з-під нього починають "виповзати" гори сміття. Видовище, треба сказати, не з приємних. Як Ви думаєте, хотіли б мешканці будинків, що оточують цей двір, змінити ситуацію в кращу сторону? Нам здається, що охочих знайшлося б дуже багато. Звідси витікає наступна ідея бізнесу.

Ваше завдання запропонувати мешканцям будинків послугу з прибирання дворових територій за дуже символічну плату. Наприклад, в невеликому регіональному містечку можна зробити розцінку - 2 грн в добу з кожної квартири. Для великих міст вартість може бути 4-5 грн з квартири.

Для того, щоб організувати цей бізнес, можна зібрати невелику групу "двірників" (2-3 людини), які виїжджатимуть на місце, і прибиратимуть двори. Можете на самому початку і самі брати участь в "суботниках". З розвитком бізнесу, число робочого персоналу збільшуватиметься.


Витрати:


- Офіс (необов'язковий на самому початку). Можна зняти в оренду за 3 000 грн в місяць;

- Закупівля прибирального інструменту - віники, мітли, мішки для сміття і так далі. Від 1 500 грн;

- Сміттєвоз. Краще всього купити свій автомобіль (уживаний або новий). Від 60 000 грн (за уживаний авто). Якщо таких засобів на самому початку немає, то можна користуватися послугами сміттєвозів - від 100 грн за виклик.

- Зарплата співробітникам - від 2000 грн кожному.


Прибутки. Один двір оточує від 4 будинків (як правило). Якщо узяти 16-поверховий дім, то в одному будинку близько 100 квартир. У 4 будинках - 400 квартир. Разом 400 квартир х 2-5 грн. = 800 -2 000 грн з одного двору (залежно від міста). Звичайно ж, будуть і будинки поменше, але будуть і більші. Отже, в середньому так. За місяць може бути 20-50 замовлень (залежно від розміру міста). Отримуємо 10 000-50 000 грн. в регіональному містечку і 40 000-100 000 грн. у великому місті. Звичайно ж, може бути і менше. Це ж ідеальні розрахунки. Але 10 000-20 000 грн в місяць можна заробляти гарантовано. Віднімемо щомісячні витрати і отримаємо - 5 000-15 000 грн щомісячно.

Тут головне - позитивно зарекомендувати себе у своєму місті, і тоді, клієнтів буде аж забагато.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!