БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес на доменах


Чи знаєте Ви, що реєстрація доменних імен з метою подальшого їх продажу є дуже перспективним і вигідним бізнесом, здатним принести тисячі доларів прибутку? Не вірите? Зараз розповім. Один з користувачів Інтернету зареєстрував за собою домен vodka.com. І через деякий час цим доменом зацікавився наш мільярдер Рустам Тарико, засновник компанії "Російський стандарт". Він придбав це доменне ім'я за нечувані гроші. Сума угоди - 3 000 000 доларів. Чи не так, вражає? Рустам отримав красиве доменне ім'я для просування своєї продукції за рубіж, а власник домена став мільйонером. Ось такі ось історії трапляються в інтернеті.

домени

І найцікавіше, що і у Вас є можливість повторити успіх цього продавця. Від Вас вимагається тільки зареєструвати красиве ім'я домена і чекати, поки їм хто-небудь зацікавиться. Можна і не чекати, а самому почати пропонувати його компаніям "Тієї ж тематики". Можна навіть влаштувати аукціон серед декількох компаній, бажаючих придбати домен. У такій ситуації, вартість домена підстрибне у декілька разів.

Які домени вважаються красивими, запитаєте Ви? Красивий домен має бути по можливості коротким, легко читаним, таким, що запам'ятовується, складатися з одного слова і так далі. Ось приклади красивих доменних імен : auto.ru, biznes.ru, sport.ru, photo.ru і так далі. Звичайно ж, перераховані мною домени, вже давно зайняті, але повірте, ще можна знайти щось дійсно хороше. Треба просто спробувати знайти.

Я сам зараз шукаю красиві доменні імена, оскільки, ця ідея здається мені дуже перспективною. Багато хто купує домен за 15-20 доларів і з легкістю продають його в 100-200 разів дорожче. Рекомендую усім спробувати цю ідею бізнесу.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!