БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес ідея - продаж косметичних пробників


Продаж зразків косметики вже давно перетворився на окремий бізнес, і останнім часом поширюється в Україні. Бізнес ідея полягає в доставці невеликих упаковок елітної косметики клієнтам на що місячній основі.

косметичні пробники

У чому полягає бізнес?


Клієнт, відвідавши спеціально створений сайт, підписується на отримання наборів тестових упаковок косметичних засобів на щомісячній основі. Набори упаковуються і доставляються кур'єрами або поштовими службами.

У покупця з'являється шанс за невелику суму спробувати косметику високого класу. Позитивні емоції клієнта посилюються за допомогою красивої упаковки і завдяки чиннику несподіванки : вміст посилки стає відомим тільки у момент її відкриття.

Вигода продавця полягає в тому, що він може легко завоювати лояльних клієнтів без особливих вкладень : у багатьох випадках косметичних пробників можна дістати абсолютно безкоштовно.


Як виникла ідея?


Продаж косметичних пробників зародився в Гарварді, США. Три студентки помітили, що відвідувачки косметичних магазинів кожного разу вибирають одні і ті ж засоби, перевірені досвідом. Особливо яскраво була виражена ця тенденція в дорогих магазинах.

Дівчата провели невелике дослідження і з'ясували причини такої поведінки купувальниць. Річ у тому, що різноманітність продукції в магазинах занадто велика, а вартість продукції занадто висока, щоб ризикувати і брати на пробу цілу упаковку незнайомого засобу. При цьому багато клієнток були б раді спробувати нові зразки дорогої косметики. Так і з'явилася ідея продавати пробники елітних косметичних марок за прийнятну суму.


Наскільки розвинений бізнес в Україні?


Рубрики "Бізнес ідеї" і "Бізнес-плани" досить давно поповнилися цією косметичною новинкою. Але зараз в нашій країні існують тільки декілька box -сервіса з продажу пробників, наприклад, GlamBox, а також Glossybox, який до кінця 2012 р. встиг отримати 55 млн. євро від інвесторів.

Стандартний набір включає 5-6 пробників, підібраних індивідуально для кожного клієнта відповідно до заповненої ним анкети. Така анкета надається на сайті сервісу доставки при оформленні підписки. Посилка включає по одному пробникові різних засобів : по догляду за шкірою обличчя і тіла, для волосся, пробник аромату, зразок помади або іншої декоративної косметики. Набори коштують 125 грн і більше, з урахуванням доставки.

Почати подібний бізнес - цілком реально, тому що ринок ще слабо насичений. Багато клієнток готові оформляти підписку в двох і більше сервісах, щоб отримувати більше косметики кожен місяць.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!