БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес ідея інтернет магазин


Якщо ви вирішили організувати свою справу, то варто замислитися про роботу в мережі. Відмінна бізнес ідея - інтернет магазин, це цікаво і для новачків, і для підприємців тих, що вже мають свій бізнес.

Для початківців ця сфера діяльності може бути цікава тим, що має невисокий поріг початкових вкладень, не прив'язується до одного регіону, легка і недорога в обслуговуванні. Для вже досвідчених бізнесменів Інтернет продаж можуть стати значним розширенням їх бізнесу, оскільки охоплюють велику аудиторію. Почнемо з того, що щодня за статистикою сторінки укрнета перегортають більше 4 000 000 чоловік. Цифра вражаюча, а значить і потенціал у таких заходів досить високий.

Бізнес ідея інтернет магазин

Для новачків головне визначитися, що саме продавати, яку концепцію вибрати і як вести бізнес. Вибір асортименту можна визначити, спираючись на різні статистичні дані, що зараз найпопулярніше у покупців або який відсоток продажів від загального об'єму займаю ті або інші товари.


Найбільш популярні групи товарів


ноутбуки і комплектуючі;
мобільні телефони і аксесуари;
книги;
автомобільні аксесуари;
сувенірна продукція;
різного роду побутова техніка;
товари для дому;
косметика і парфюмерія;
біжутерія, елітна і ручної роботи;
одяг.


Вибирати ту або іншу нішу необхідно дуже ретельно, не варто забувати про високу конкуренцію, адже попит породжує пропозицію. При цьому необхідно враховувати потенціал прибутку, а для цього необхідно розуміти виправданість витрат.

Якщо інтернет магазини такі поширені, то в чому ж їх вигода? На це питання можна відповісти, описавши деякі переваги інтернет комерції.


Основні переваги інтернет магазину


Нижчі витрати, в порівнянні з оффлайн бізнесом. Відсутні деякі статті витрат, як такі - це оренда приміщення, витрати на прибирання і ремонти, охорону, комунальні послуги і ін.;
Цілодобова доступність асортименту для потенційних покупців;
Відсутність територіальної прив'язки до району, міста, регіону і країни в цілому;
Більший круг клієнтів. Доступ до інтернет магазину мають не просто більша кількість людей, але і покупці, для яких здійснення покупок онлайн прийнятніший (матусі, люди з обмеженими здібностями і так далі);

Забезпечення анонімності дозволяє здійснювати ті покупки, які в реальному житті багатьом придбати не властиво чи соромно (секс-шопи, специфічні товари і так далі);

Більший асортимент. У Інтернеті можна розмістити величезну кількість товарів, при цьому витрати на їх зберігання будуть набагато нижчі, або бути відсутнім взагалі;
Інформація про товар. Покупець отримує повну інформацію про товар не лише за допомогою вказаних характеристик і фото, але і відгуків реальних користувачів з вказівкою усіх плюсів і мінусів. У здійсненні покупок оффлайн такого роду інформацію можна отримати або від самого продавця, причому вона не завжди правдива, або від знайомих, якщо вони мали досвід придбання конкретного товару, що цікавить вас.

Це основні вигоди, які отримує підприємець при онлайн продажах. Виникає наступне питання - чи затребувано це для покупців і чому?


Ряд вигод для клієнтів


Доступність. Онлайн купівлі можуть робити усі, навіть якщо немає можливості ходити магазинами;

Величезний асортимент і свобода вибору. Цей факт притягує покупців в мережу, як метеликів, адже вони можуть купувати речі по всьому світу, не покидаючи власного будинку;

Заощадження часу. Пробіжка по магазинах займає значно більше часу, і це є однією з причин переваги онлайн покупок, крім того, в Інтернеті немає пробок і величезна кількість магазинів;

Нижчі ціни. У конкурентній боротьбі продавці можуть собі дозволити знижувати ціни, оскільки мають менші витрати;

Адресна доставка. Дуже часто доставка здійснюється безкоштовно прямо додому, це дуже зручно.

Повна інформація про товар відносно технічних характеристик і якості. Багато споживачів діляться своїм досвідом використання речі і детально описують усі достоїнства і недоліки.
Природно у таких магазинів є і негативні сторони - це в першу чергу неможливість приміряти, помацати, попробувати вибрану річ і процес повернення товарів. Але для згладжування цього мінуса впроваджуються новітні технології, які полягають в демонстрації товару в 3D якості, тобто у форматі, при якому покупець може розглянути товар з усіх боків. Окрім цього, онлайн консультанти готові надати детальну і вичерпну інформацію про річ. Будь-хто бізнес ідеї інтернет магазин перетворять на дохід і вдячність клієнтів.

Як вже було відмічено, створення інтернет магазину може бути ідеальним варіантом для початку бізнесу, оскільки не вимагає великих вкладень, наприклад, можна організувати сторіночку у будь-якій з соціальних мереж або на спеціалізованих майданчиках. Це безкоштовно, і робота в такому форматі може принести досить засобів, для того, щоб створити повнофункціональний магазин.

інтернет магазин

Якщо ви готові відразу вкласти деяку суму, то приготуйтеся до наступних витрат
Створення сайту обійдеться приблизно в 300 доларів, але можна вкластися і в меншу суму;
Оплата послуг менеджера по прийому замовлень - 150 дол./міс., але на першому етапі можна обійтися і власними силами;
Збереження товарів на складі (якщо це необхідно при форматі вашого бізнесу).;
Обслуговування телефонного номера - до 50 грн.
Витрати на рекламу і оптимізацію сайту – 100-1000 дол./міс.;
Закупівля товарів - в середньому 1000 дол. (це відносна величина, вона залежить від концепції бізнесу і видів товарів, наприклад, якщо робити посередницькі послуги між покупцем і продавцями/виробниками, то цієї статті витрат не буде взагалі);

Інші несуттєві витрати, пов'язані з оплатою хостингу, послуг провайдера, бухгалтера і ін.
Запустити магазин можна з нуля, тобто створити усе послідовно, звернувшись до різних фахівців, що відповідають за розробку дизайну, налаштування, обслуговування і так далі. А можна удатися до послуг спеціалізованих компаній, які надають в оренду торгові майданчики. При цьому значно скоротяться витрати засобів і часу.

Бізнес ідея інтернет магазина, тільки тоді буде успішною, коли покупець знайде саме у ваших послугах і товарах - родзинку.

Природно, для успішного функціонування магазину необхідно не просто викласти цікавий товар, за цікавими цінами, але ще і забезпечити зручний сервіс для своїх клієнтів. Сюди можна віднести доставку, послугу "передзвоните мені", цілодобову підтримку покупців онлайн, після продажне обслуговування і інші нюанси, які допоможуть зробити ваш бізнес найпривабливішим для покупців.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!