БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес ідеї продаж автомийки


Сьогодні люди, що мають свій бізнес в різних сферах діяльності, нерідко стикаються з ситуацією, коли доводиться розпрощатися зі своїм комерційним проектом. Продаватися може і ресторан, і готель, і автомийка. Про останній варіант ми сьогодні з вами поговоримо детальніше.

Бізнес ідеї продаж готового авто мийного комплексу серйозне випробування, як для продавця, так і для покупця. Причин для продажу цієї справи може бути декілька, це і зміна власника автомийки, і пенсійний вік хазяїна, або не дуже стабільний стан справ у бізнесі. У будь-якому випадку, це повинно бути зважене рішення, прийняте не спонтанно, а грамотно продумана фінансова операція. Варто оцінити усі можливості і діяти послідовно.

автомийка

Спершу вам необхідно визначитися, хто займеться представленням інтересів вашої справи. Можете усе звалити на власні плечі, організовуючи подібну ідею продажу бізнесу, а можете скористатися послугами професіонала, такого як бізнес - брокер або грамотного юриста. Тільки фахівець, для якого збут готового комерційного проекту не в новинку, зможе детально пропрацювати усі етапи майбутньої угоди. Ваше основне завдання, розробити з консультантом таку концепцію продажі, яка дозволить представити потенційному покупцеві вашу справу, в найбільш вигідному світлі, адже він напевно знає як відкрити автосервіс з нуля, а це сьогодні не просто. При цьому необхідно дотримуватися принципу, не приховувати від покупця ніяких, навіть на перший погляд дрібних деталей недоліку вашого бізнесу, інакше ще на початковому етапі угоди, ви можете підірвати власну репутацію і залишитися у розбитого корита.

Якщо навіть збут авто мийного комплексу пов'язаний з не дуже сприятливою течією справ, то краще відразу про це проінформувати потенційного клієнта. У будь-якому випадку, з часом ви знайдете свого покупця. Не варто здійснювати поширену помилку серед власників подібної справи на ринку автомобільних послуг, порівнюючи продаж бізнес ідеї, з вартістю цієї комерційної діяльності в іншому місті, або відштовхуватися від універсальної формули, при розрахунку реальної вартості вашої справи.

Не варто розраховувати на гіпотетичний розрахунок, на 10 років вперед. Необхідно брати за основу стан справ в реальному часі, а значить, і покупець буде готовий заплатити за потоки, які проходять через автомийку тут і зараз.
Отже незалежно від початкової цінності активів, автомийка продаж бізнесу може бути більш менш вигідним.

Так само грубою помилкою власника подібної справи може послужити демонстрація покупцеві, крайнього бажання скоріше позбавитися від власного дітища, тим більше, якщо немає ніяких приводів для подібної поведінки. Це, швидше за все, увергне клієнта в хвилю сумнівів. Тоді про майбутню угоду купівлі - продажі можна забути. Необхідно пам'ятати завжди, що покупець, як і ви, шукає в інвестуванні вашого комерційного проекту власну вигоду.

Треба бути готовим до найнесподіванішого повороту подій, такому як зрив угоди, на півдорозі до успішного укладення договору через те, що клієнт вирішив поміняти умови продажу бізнес ідеї. Вартує настійно відстоювати власні інтереси, не йдучи на надмірні поступки, тим більше, якщо реалізація автомийки, справа яка припускає наявність додаткового часу для зміни керівництва. І якщо притому, що якраз таки часу явно недостатньо, постарайтеся прийти до компромісного рішення, для обох зацікавлених сторін.


"Плюшки" при проведенні угоди


Покупцеві просто необхідно продемонструвати усі переваги вашого бізнесу, починаючи від його місця розташування і закінчуючи демонстрацією роботи обладнання, тим більше, якщо сервісне обслуговування ваших мийних агрегатів робить фірма - виготівник. В цьому випадку ви можете розраховувати на вищу ціну, ніж спочатку заплановану.

Близькість автомобільної жвавої траси, так само зіграє вирішальну роль, в остаточній оцінці вашого підприємства. Крім того, не забудьте позначити клієнтові низьку конкуренцію в цьому районі, якщо насправді подібний чинник має місце, а значить і наявність можливості перспективного росту потоку машин.

Так само не позбавлена сенсу ідея організації справжнього шоу, за участю мийників. Важливо щоб покупець побачив злагодженість колективу і його професіоналізм. В цьому випадку ви вирішуєте відразу дві задачі: першу - демонстрацію у вигідному світлі своєї справи, і другу, збереження робочих місць для обслуговуючого персоналу.

Окрім усього іншого не останню роль при продажі автомийки грає наявність додаткових послуг, які виявляються на ваших площах. Це в першу чергу обробка кузова автомобіля гарячим воском, підкачування шин, і, звичайно ж, можливість здійснювати повну хімчистку салону. Для цього варто показати клієнтові наявність відповідного обладнання і усіх необхідних для цієї послуги хімічних реагентів.

Ваш бізнес значніше виглядатиме в очах покупця, якщо в приміщенні автомийки передбачені кімнати відпочинку для клієнтів, наявність кавового апарату, а так само пряма відеотрансляція по телевізору усього процесу миття автомобіля.

І останнє. Щоб угода за вашим комерційним проектом не зірвалася самим несподіваним чином, ведення переговорів варто закінчувати відразу ж після оформлення договору.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!