БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес ідеї для жінок з нуля


Прикраси ручної роботи завжди користувалися особливою любов'ю справжніх леді. Багато техніки їх виготовлення, відомі з давніх часів, стали актуальними останнім часом. У маленьких жіночих слабкостях можна черпати різноманітні бізнес ідеї для жінок з нуля.

Прикладом може служити своя справа по виготовленню і продажу аксесуарів ручної роботи з полімерної глини. Що знадобитися для старту? Повірте, зовсім небагато: фантазія, трохи художніх здібностей, усидливість і уміння запропонувати прекрасній половині те, що вони хочуть і чекають.


Матеріал


Як вже відзначалося вище, сировиною, з якої ми виготовлятимемо прикраси, є полімерна глина. Це зручний і технологічний матеріал, який допоможе здійснити бізнес ідеї для жінок.
Друга його назва - пластика. Його він отримав завдяки тому, що схожий властивостями на пластилін. Відмінність його лише в тому, що при дії високих температур або просто повітря він здатний застигати. Перейшовши в цю фазу, субстанція залишається міцною і зберігає форму багато років.

кульчики

Розрізняють декілька видів глини : по пластичності і способу затвердіння :

Звичайна - кольорова полімерна субстанція. Колірна палітра відрізняється у різних виробників. Більше того, відтінки навіть однакового кольору можуть різнитися. Цю властивість треба враховувати при закупівлі сировини.

З блискітками - це та ж кольорова пластика, в яку доданий гліттер.

Металліки. До основного складу додані дрібні світло відбиваючі частинки, які дають можливість виготовляти плоскі вироби з об'ємним ефектом. Взагалі, цей вид матеріалу дуже красивий у будь-якій техніці виконання. До них зараховують перламутрову пластику світлих кольорів.

Напівпрозора. Ефекту скла за допомогою її добитися практично не можливо, але існують інші цікаві рішення, засновані на вкрапленні малюнка в основну деталь прикраси. При роботі з нею треба важливо не порушувати технологію, щоб добитися бажаного результату.

Імітація каменів. Це дуже умовна назва, але вироби насправді нагадують граніт або мармур із-за різних добавок і включень.

Люмінесцентна або флуоресцентна. Перша має здатність світитися в темряві, а друга - під дією ультрафіолетового випромінювання. Зовні матеріал виділяється з інших тільки більше насиченими кольорами.

речі біжутерії

Гнучка - вона після сушки при підвищених температурах схожа на гуму.

Рідка пластика або гель. В якості сировини має стан, близький до в'язкої рідини. Використовувати її можна для з'єднання деталей, перекладу картинок або імітації глазурі.

Лялькові пластики. Дістали свою назву через те, що використовуються в основному для виготовлення ляльок. При виготовленні прикрас їх зручно використовувати як наповнювача, оскільки вони не впливають на остаточний колір виробу і дешевші.


Технологія


Процес роботи з полімерною глиною настільки простий, що доступний навіть дитині. Але оскільки ми говоримо не про просте захоплення, а пропонуємо бізнес ідеї для дівчат, то треба врахувати, що робота зажадає копіткості і усидливості. Тільки так можна зробити гідний дамський аксесуар, за який люди будуть готові платити гроші.


Уся технологія складається з наступних етапів:


Формування виробу або ліплення;
Сушка або запікання;
Установка фурнітури і зборка готового виробу.


Збут


Це один з головних моментів, які необхідно вивчити і прорахувати при реалізації бізнес ідеї для початкуючих жінок.
В якості каналів збуту необхідно вивчити можливості як онлайн - продажів, так і оффлайн - реалізації.


Гідні уваги початкуючого майстра можна виділити наступні способи торгівлі :


інтернет-магазини;
ринки;
групи в соціальних мережах;
ярмарки;
оффлайн-магазини.


Головним продуктом, який утілюватиме бізнес ідеї для жінок вдома, є прикраси, біжутерія або дрібна сувенірна продукція. В якості покупців, в першу чергу, необхідно чекати прекрасну половину людства. Можливості матеріалу дозволяють від сезону до сезону оновлювати колекцію так, щоб притягнути увагу купувальниць різних соціальних шарів і віків.


Устаткування


Основним і найдорожчим пристроєм для технологічного процесу є мікрохвильова піч. Вона, як правило, сьогодні є на кухні кожної хазяйки. Використовувати її треба для завершуючої обробки виробу.

Існують додаткові інструменти, які не лише полегшують роботу майстра, але і допомагають виконати незвичайну фактуру, створити незвичайний ефект. З тим, як ростиме професіоналізм підприємця, тим більша кількість інструментів їй знадобиться.


До них відносяться:


каттери;
стеки;
ножі;
листи текстур.


Це далеко не повний список допоміжного інструменту, який на початку діяльності придбати не обов'язково. На майбутнє, коштують спеціалізовані набори від 45 до 60 грн.
Бізнес ідеї для жінок без вкладень по виробництву виробів з полімерної глини все-таки вимагають невеликої суми на закупівлю самої сировини для ліплення.

Композит, марки Фімо рекомендується фахівцями для початківців. Ціна її не перевищує 24 грн. за один брусок певного кольору. Окрім цього, добре буде обзавестися флаконом лаку для покриття, оскільки він зробить товар привабливішим і захистить від несприятливих дій. Його середня ціна - 13 грн.

Останнє, що необхідно придбати - це всілякі застібки, люверси, піни, сполучні кільця і іншу дрібницю. У оптових магазинах ціни за упаковку роблять ціну одного аксесуара зовсім невеликою.


Ціни і рентабельність


Щоб ваше маленьке виробництво було рентабельним і приносило прибуток, вартість витрачених матеріалів треба помножити на два, і, виходячи з цього, формувати остаточну ціну.

Завдяки доступності сировини і супутніх аксесуарів цю бізнес ідею для жінок з нуля можна вважати доступною для початківців. Старт її можливий в домашніх умовах, без дорогої оренди приміщення.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!