БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес ідеї для невеликого міста


Жителі маленького міста можуть не зневірятися - бізнес можна побудувати у будь-якому населеному пункті, було присутнім би бажання і необхідність. Ніхто не сперечається, десь можливостей куди більше, десь значно менше, проте є вони скрізь. Видно, якщо вам складно створити свою справу там, де ви знаходитеся в даний момент, вам не вдасться створити бізнес і в розвиненому мегаполісі.


Основні недоліки в невеликих містечках:


Насамперед нормальному розвитку бізнесу в маленькому місті перешкоджає дефіцит висококваліфікованих кадрів. Отже, відкрити свій бізнес по виробництву софтвера або конструкторське бюро в такому місці можливо тільки за умови, що ви самі добре розбираєтеся в цих питаннях.

ідея

Через малу кількість споживачів значно звужується список можливих видів діяльності, що пов'язано з неможливістю реалізації.

У невеликих населених пунктах спілкування людей відбувається куди тісніше, тому як тут значно менше населення, ніж у великому місті. Отже, саме в селищі вдало працюватиме такий тип реклами, як сарафанове радіо. Тобто, продаючи неякісну продукцію, компанія зможе протриматися "на плаву" не більше двох тижнів.


Переваги бізнесу в невеликому містечку:


Відсутність необхідності в капіталовкладеннях в рекламу. Роблячи якісну продукцію і сумлінно відносячись до своїх клієнтів, компанія отримає відмінну славу і масу споживачів (клієнтів). Це один з основних плюсів підприємницької діяльності в маленькому населеному пункті.

Ще одним позитивним моментом є можливість скорочення своїх витрат, які пов'язані з оплатою праці робітників. Робоча сила дрібних населених пунктів куди дешевше, ніж у великих містах.

Наступним позитивним моментом в розгляді бізнес ідеї для малого міста являється досить низька вартість нерухомості, а так само її оренда.

Бізнес ідеї для міста, особливо малого, зменшують кількість конкурентів, до того ж, великих компаній. Завдяки цьому, з'являється прекрасна можливість початку своєї справи, шляхом продажу продукції, яку ніхто не робить. Рентабельність такого підприємства буде досить високою.


Бізнес ідеї для невеликого міста


Кафе на колесах


Бездоріжжя і бруд - це частенько типово для невеликого містечка. У подібних городках не людина повинна йти до закладу (узявши палицю у свої руки, одягнувшись в дорожній плащ і взувши гумові чоботи), а заклад повинен йти до людини, буквально постукавши в двері його житла.

Ви тільки подзвонили, а кафе вже маячить біля вашого вікна! Для такої справи потрібно фургон, що має повномасштабну кухню з усіма потрібними функціями: водним генератором, раковиною, холодильником і так далі. Цей фургон возитися автомобілем.


Спортзал на колесах


Як же прожити без спорту? Бізнес ідеї для невеликого міста допоможуть вирішити це питання. Ви тільки подзвонили, а тренер вже під'їхав до вашого житла, або призначив вам тренування на нейтральній території. Учасник отримав задоволення від тренування, підтягнув свою форму, а ваша справа процвітає.


Пересувна лазня


Для польових станів, геологів і інших громадян такого типу, які вимушені знаходитися далеко від благ цивілізації, нудьгуючи по гігієні - лазня по виклику стане справжнім рятівним кругом у боротьбі за чистоту. Досвід такого бізнесу вже є, Ігор Чупин - барнаульський підприємець, зробив з машини ГАЗ-66 - справжню мобільну лазню!


Сервіс добрих послуг


Бізнес ідеї для міста включають допомога в ремонті предметів побуту або ж в допомозі по будинку. Ще цю послугу називають чоловік на годині завдяки своїй популярності, ця послуга приносить відмінний дохід.


Заробіток на пам'ятках


Ви, як житель маленького містечка повинні знати, що в нім заслуговує на пильну увагу туристів. Залученню турпотоків можна навчитися у японців.

Кожен населений пункт є по-своєму унікальним, і усі бізнес ідеї для невеликого міста надає ряд перспектив.

Якщо у вас з'явиться бажання, і ви скористаєтеся своїми поривами фантазії, підійшовши до питання максимально творчо і оригінально, то багато ідей, стануть вашими супутниками. Скрізь є безліч можливостей і варіантів, навчитеся бачити їх!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!