БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес ідеї для малого бізнесу з нуля


Багатьом дача або ділянка землі за містом дісталися у спадок, а інші придбали її свідомо. Усім відомо, що земля вимагає постійної до себе уваги. Працюючи на ній приносить задоволення, не дає розвиватися гіподинамії і разом з цим може служити хорошим інструментом для початку своєї справи.

Деякі бізнес ідеї для малого бізнесу з нуля можуть бути успішно реалізовані на садовій ділянці. Нижче приведені деякі способи заробітку, які можна успішно реалізовувати, не прибігаючи до додаткових капіталовкладень.


Кіоск чи невеликий магазин


Якщо дача знаходиться в частині садового товариства, де велика прохідність, біля зупинки громадського транспорту або просто на центральній вулиці, то продажі обіцяють бути рентабельними. Що стосується асортименту, то він може бути найрізноманітнішим: продукти харчування, господарське приладдя, поливне устаткування, інструмент для роботи для городу.

Навесні можна додати посівний матеріал, адже багато дачників забувають або не устигають купити усе необхідне в місті, а навесні, як відомо, кожна погожа днинка на рахунку. Своєчасно висаджені овочі і зелень дають більше ранній і якісний урожай. Окрім цього, завжди доречними на дачах будуть пропозиції з продажу дров, вугілля для вогнища.

Цей вид ідеї малого бізнесу з нуля прийнятний також для селищ, де переважно переважають приватні забудови.


Фермерська справа


Людям, захопленим вирощуванням овочів і фруктів, цікаві будуть нові ідеї малого бізнесу з нуля, які можна реалізувати на власному городі.

Отримавши певні навички у вирощуванні подібних культур, виростити хороший урожай не складає особливих труднощів. На місцевих ринках продукція, яка росте в приватних невеликих господарствах, завжди мала великий попит. Ціна на неї, як правило, вище, ніж в супермаркетах, та зате і якість набагато краща. У невеликих фермерських господарствах не прийнято застосовувати шкідливі для організму людини стимулятори росту і інші гербіциди. Спеціалізація ділянки під вирощування полуниці або малини дозволить отримувати високий дохід, оскільки ці продукти мають великий попит.

Єдиний мінус - це сезонність, хоча існують сорти ягід, які плодоносять круглий рік і освоїти їх агротехніку вигідно. Це ж торкається винограду: копіткий догляд за ним неодмінно принесе хазяїну хороший дохід від продажу. Для закупівлі сортових саджанців знадобитися невеликий стартовий капітал.


Здати в оренду


Якщо дача дісталася у спадок, а часу і бажання працювати на ній немає, то не варто поспішати з її продажем. Напевно знайдуться люди, які із задоволенням оброблятимуть вільну земельну ділянку за прийнятну орендну плату. Надати в користування за плату можна окремо город, а можна разом з будинком. Сума орендної плати від цього змінюватиметься.


Вирощування багаторічників


Оскільки ми сьогодні обговорюємо кращі ідеї для бізнесу з нуля на власній дачі, необхідно визначитися з масштабом розведення квітів.

Можна обмежитися вирощуванням у відкритому ґрунті, а якщо на ділянці є невелика теплиця, то дохід від продажу квітів і розсади рослин можна отримувати незалежно від сезону. Що стосується витратної частини, то необхідна тара і добрива коштують не дорого, а без них, на жаль, не обійтися.

Сорти квітів спершу необхідно вибирати загальнодоступні. Перелік їх має бути складений так, щоб дохід від продажу був забезпечений увесь сезон: від травня до жовтня. Головне - це забезпечити багаторічникам сприятливі умови для розмноження. Далі, пересаджуючи їх в горщики, отримують посадочний матеріал, який можна продавати на ринку самому або здавати на реалізацію в спеціалізовані магазини.

Навесні багато дачників і власники приватних будинків купують готову розсаду, щоб отримати раніше цвітіння рослин. Ось перелік деяких невибагливих однорічних рослин, розсада і посівний матеріал яких має попит:


Братчики;
Айстри;
Барвінок;
Чорнобривці;
Волошки;
Гвоздики;
Георгіни;
Гіацинти;
Гладіолуси.


Для любителів балконного озеленення можна запропонувати: петунію, портулак, інші ампельні сорти красиво квітучих рослин.


Кімнатні квіти


Якщо на дачі є великий опалювальний будиночок, а хазяї не покидають його на довгий час взимку, можна зайнятися розведенням кімнатних квітів на продаж. Ці нові ідеї для бізнесу з нуля допоможуть компенсувати бездіяльність дачника в зимовий час.

Для квітів краще виділити окрему кімнату, в якій буде досить природного освітлення. Окрім цього, необхідно передбачити додаткове підсвічування. Рекомендована площа приміщення для квітів - 20 кв. м. На цій площі розміщується до 150 одиниць кімнатних квітів. Часу для догляду за ними знадобиться близько двох годин в день. Вивчення профільної літератури, форумів і інших джерел інформації зажадає додаткового вільного часу. Адже наша мета - це вирощування здорових і конкурентоздатних кімнатних квітів. А значить, треба знати, як поливати, підгодовувати і боротися з шкідниками.

Прикладом невибагливих, але досить дорогих рослин є: монстера, грошове дерево і драцена. Молоді рослини, які не перевищують у висоту 20 см коштують близько 120 грн. Через 5 років доросла рослина коштує від 3 до 4,5 тис. грн. В цілому вирощування і продаж кімнатних квітів дуже рентабельна справа. Єдиний його недолік - це значний час, необхідний для отримання прибутків. Реалізовувати товар можна через:


Знайомих і друзів;
Спеціальні сайти інтернету;
Квіткові магазини.
Подібний вид доходу може бути доступним для пенсіонерів і навіть для людей із спеціальними потребами.


Збирач


Іноді, щоб знайти бізнес ідею для малого бізнесу з нуля треба усього лише озирнутися на всі боки.

Якщо дачне селище знаходиться біля лісу, то навіть спеціально вирощувати нічого не прийдеться. Природа сама підкаже початкуючому підприємцеві вид діяльності, який дозволить отримати дохід, використовуючи тільки власну працю. Збирачем грибів і ягід займалися ще на зорі зародження людського суспільства. Досі цей вид здобичі продуктів харчування і інших товарних цінностей є актуальним. Частково приказка "гроші валяються під ногами" характерна для цього виду отримання доходу.


Надання послуг


Продавати свою працю - це не обов'язково бути найнятим робітником. Робити послуги можна під гордим званням індивідуального підприємця. Перекопування городу, прополка, обробка ґрунту за допомогою спеціальних механізмів можна робити за винагороду. Випробовуючи нестачу часу для обробки власної земельної ділянки, від такого роду послуг не відмовляться сусіди по дачі. Помістивши оголошення в засобах масової інформації, знайти замовників на перекопування або культивування городу можна в інших колективних суспільствах садівників і городників.


Пасіка

На дачній ділянці можна помістити невелику пасіку. Декілька вуликів можна поставити в далекому кутку ділянки, щоб бджоли не заважали сусідам. Присутність медоносних рослин практично обов'язкова на кожній садовій ділянці, тому спеціальне їх розведення не потрібно. Фахівці підрахували, що два вулики цілком здатні забезпечити медом одну середньостатистичну сім'ю. Якщо будиночків для бджіл буде більше, то надлишки можна продавати. Окрім цього, комахи природним чином запилюватимуть фруктові дерева і овочеві культури. Це збільшить, кінець кінцем, урожаї.

Таким чином, дачна ділянка не лише забезпечить екологічно чистими продуктами сім'ю її власника, а і цілком може виступати потенційним джерелом стабільного і високого доходу.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!