БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес для мам перебуваючи в декретній відпустці


Перебуваючи в декретній відпустці, багато мам не хочуть бути заручниками домашньої рутини і прагнуть знайти віддушину в реалізації себе поза сім'єю, тобто знайти роботу, щоб залишатися затребуваною, в якійсь мірі незалежною і, природно, мати зайву копійку в будинку.

Бізнес для мам в декретній відпустці цілком можна організувати при наявності в будинку пральної машини. Сьогодні не так багато залишилося пралень. А прання білизни необхідне і кафе і ресторанам, а іноді і невеликим готелям.

в

Прогулюючись з малюком, подивіться, які установи та підприємства в районі вашого проживання можуть потребувати послуги з прання білизни. Не треба соромитися запропонувати їм ці послуги. Якщо в процесі прогулянки клієнтів не знайшли, це не факт, що послуга пральні у вашому районі нікому не потрібна.

Бажано подати у місцеву газету оголошення. Надавати такі послуги можна за договором підряду, тобто не реєструючись у якості підприємця. Дізнайтеся в пральнях міста або в Інтернеті приблизну вартість прання одного кілограма столового чи постільної білизни, прання одягу без прасування, прання штор, зробіть ціну нижче, і клієнти стануть у чергу. Якщо ви самі собі часто фарбуєте волосся і вмієте це робити добре - чим не бізнес для мам в декреті? Запропонуйте цю послугу не тільки близьким людям, друзям і знайомим, але і всім нужденним у фарбуванні волосся. Вартості цієї послуги перукар отримує приблизно половину. Отже, сміливо можна встановити ціну оплати праці перукаря, а якщо знизити ціну ще трохи, клієнти підуть потоком. Фарбу клієнти принесуть свою, так, що ніяких матеріальних витрат не буде.

Паралельно можна освоїти фарбування хутра, що фарбується так само, як волосся. А отримати з старого песця оригінальний комір за прийнятною ціною бажаючі знайдуться. Ця послуга в хімчистці обійдеться приблизно в 240 грн. Якщо взяти половину, відняти вартість фарби, залишається чистий прибуток близько 90 грн приблизно за одну годину роботи: 8-10 хвилин фарбуємо, 30 хвилин чекаємо, 10 хвилин фарбу змиваємо. Сушка в рушник близько п'яти днів час вже не забирає.

Клієнтів можна знайти по оголошеннях. Найкращий і простий спосіб - оголошення роздрукувати самостійно на комп'ютері, потім розклеїти їх по під'їздах. Трохи клопітно, зате доступно, недорого і оптимально наближене до потенційного клієнта.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!