БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес для невеликого міста


Стартапи сьогодні характерні не лише для галузей електроніки і високих технологій. Для садівників любителів і професіоналів доступний новий спосіб вирощування рослин. Ви коли-небудь бачили квіти, які ростуть без ґрунту? Вертикальне землеробство - це вже давно не казка і не картинки з майбутнього. Це цілком реальне заняття, яке несміле, але набуває популярності серед прогресивних квітникарів і овочівників.

Сьогодні ми розповімо про цей зручний і прогресивний спосіб вирощування рослин. Нас він цікавитиме з точки зору отримання доходу від продажу пристосувань і аксесуарів для цього незвичайного способу обробітку.

При правильній організації, найприбутковіший бізнес в маленькому місті може вирости з цієї ідеї.


Гідропоніка і аеропоніка


Суть вирощування рослин без ґрунту полягає в поміщенні культури в спеціальний розчин, який насичений добривами і добавками. Окрім цього, для коренів створюється спеціальне середовище, яке сприяє швидкій схожості насіння і відмінним урожаям. Аеропоніка дає можливість вирощувати культури навіть без субстрату, тобто їх корені знаходяться в повітрі. Час від часу вони запилюються поживним розчином, чого цілком вистачає для нормальної вегетації.

Найпростішим прикладом гідропоніки може служити усім знайомий лук, який хазяйки вирощують у баночці на підвіконнях. Цей прийом знаком багато чим з дитинства.

Перевагою цього способу є те, що рослини через корені отримують з повітря або води кисень, в необмеженій кількості. На звичайному підвіконні можна вирощувати таку кількість квітів, яка ніколи б не розмістилася в горщиках з ґрунтом.

Слабкою стороною такої агротехніки є залежність від електропостачання. Відключення від живлення впродовж декількох хвилин може привести до загибелі усього урожаю, тому застосовують незалежні електростанції, на випадок відсутності напруги в стаціонарній мережі.

Для промислових потреб спосіб аеропоніки успішно застосовують при вирощуванні зелені : цибулі, кропу, салату. А реалізація зелені, особливо в зимовий час - це найприбутковіший бізнес на сьогодні.


Як зробити систему своїми руками


Для тих, хто планує відкривати найприбутковіший бізнес з мінімальними вкладеннями, розповімо, що є установка для аеропоніки. Основою для усієї системи служитиме велика місткість, приблизно на 70 літрів. Це може бути квітковий горщик або інший резервуар, в нього заливатиметься поживний розчин.

Резервуар необхідно накрити кришкою, яка одночасно гратиме роль утримувача для маленьких горщиків з рослинами. Кришка має бути зроблена з вологостійкого і міцного матеріалу, для неї підійде ПФХ, який купляється в звичайному будівельному магазині. Перш ніж встановлювати маленькі місткості в кришку, необхідно зробити у бічних стінках і на дні ряд отворів. За допомогою паяльника "зрешетити" горщики неважко.

Тепер про головне, без чого ідея працювати не буде. Знадобиться водяний насос, який зазвичай встановлюють в невеликі садові фонтанчики, і вертушка для поливу. Конструкція з цих нехитрих приладів встановлюється на дно резервуару і при подачі електроенергії обприскує кореневу систему наших культур. Ми описали найпростішу систему, яку можна зробити своїми руками, але існують і заводські апарати і установки, які можна пропонувати городникам.


Поживний розчин


Для розуміння чудодійних можливостей цієї технології познайомимося з розчином, який стимулює рослини до росту і плодоносіння. Він повинен містити усі хімічні речовини, які є в ґрунті, тільки у збалансованішому виді. У воді розчиняють хімічні солі, що містять фосфор, азот, магній, кальцій, марганець, залізо і інше. Солі зберігають в окремих посудинах і змішують тільки при розчиненні у воді. Існують таблиці, в яких вказано дозування кожного виду елементу. Окрім цього, необхідно враховувати сезонність: взимку додають більше калію, а в літній час - азот.


Як продавати


Звичайно, відкриття магазину, який продаватиме людям тільки інноваційні установки для аеропоніки і гідропоніки не буде рентабельним із самого початку. Для того, щоб зменшити ризики, асортимент магазину повинен задовольняти запитам усіх любителів землеробства. На полицях мають бути присутніми і насінний матеріал і звичайні ґрунтові суміші і добрива. Цей найприбутковіший дрібний бізнес процвітає в населених пунктах, поблизу яких дачні садівництва. Людині, закоханій в землю і працюючій на ній завжди цікаво заглянути в магазин, де продаються тематичні товари.

Частина торгової площі в такому, здавалося б, зазвичай магазині необхідно відвести під установки для вирощування овочевих культур і кольорів за новою технологією. Велика частина любителів флори обов'язково звернуть на них увагу, а якщо встановити поруч наочний приклад пишно зростаючих і квітучих рослин, то багато хто зацікавиться можливістю доглядати за такими екземплярами у будь-яку пору року.

Завдяки цьому ваша справа може стати найприбутковішим бізнесом в маленькому місті, тому що альтернатива подібному товару навряд чи знайдеться.

В Україні спостерігається інтерес до цього виду вирощування овочів серед невеликих фермерських господарств. Налагодивши надійні і довірчі контакти з постачальником при закупівлі любительських невеликих систем, можна почати прославляти устаткування для великих теплиць.


Майбутнє за гідропонікою

Вирощування овочів в системі гідропоніки сьогодні найприбутковіший бізнес в Європі, Америці і країнах Азії. Аграрії по всьому світу визнали переваги цього способу обробітку культур :


компактність рослин і можливість використовувати увесь об'єм конструкцій для облаштування грядок.
значне зниження трудовитрат по догляду за овочами;
усунення процедури "полив" і зменшення трудовитрат, пов'язаних з нею;
мінімальна схильність культур дії комах, їх личинок, відсутність бур'янів;
Відсутність необхідності в прополці, розпушуванні ґрунту і інших робіт з ґрунтом.


Деякі стереотипи поки, що заважають розвиватися аеропоніці і гідропоніці в якості промислового методу вирощування овочевих культур і квітів. Багато людей плутають цей спосіб з штучним отриманням генно-модифікованих продуктів. Проте, він нічого не має з ними загального, навпаки, овочі, вирощені в подібних умовах, не містять в собі шкідливих речовин, які потрапляють через ґрунт.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!