БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Бізнес без вкладень для жінок


Ще зовсім недавно технологія виробництва листового тіста була дуже складною, вона полягала в тому, що до готової дріжджової опари додавали масло. Маса розкочувалася, масло при кімнатній температурі тануло і усю суміш доводилося по декілька разів поміщати в холодильник. Іноді робили прісну масу з маргарину, оцту, води і солі. Такий продукт розкочували тільки 2 рази. На сьогодні до аналогічного складу додають меланж, завдяки цьому емульгатору тісто можна розкочувати кілька разів.

Сьогодні у продажу можна побачити пиріжки з будь-якими начинками: від м'яса до солодкого джему. Початковий склад для будь-якого виду шарувань один і той же, за що він особливо цінується виробниками випічки. Така універсальність не могла залишитися не поміченою підприємцями і багато хто відкрив бізнес без вкладень для жінок.


Швидке заморожування - що це


Можливість виготовляти напівфабрикати, які можна зберігати багато днів, у тому числі і тісто з'явилося завдяки процедурі швидкого заморожування. Покупцям пропонуються сьогодні не лише налисники, пельмені і вареники, котлети, голубці і інша продукція з м'яса.
Мета технології швидкого заморожування - зупинити процеси бродіння, щоб продовжити приготування блюда можна було через певний час. Раніше заморожуванню піддавали продукти тільки з прісного тіста, але сьогодні процес дозволяє зберігати тривалий час вироби, приготовані з використанням дріжджів.

При виготовленні напівфабрикатів тривалого зберігання важливо відстежувати якість приготованих блюд. Часто виробники порушують процедуру, і маса виходить жорсткою і "гумовою". Такий підхід до справи не додасть покупців і шанувальників продукції виготівника, тільки якісний, розсипчастий і ніжний продукт може стати запорукою успіху.


Сировина і компоненти


Листове тісто не вимагає великого часу замісу, навпаки, це може погіршити його якість. На більшу увагу заслуговують процеси розшарування, заморозки і зберігання, а вони є досить енергоємними.

Звичайне борошно для листової маси не підходить, вибирати треба сировину з пониженим вмістом білку. У нього додають клейковину з тим розрахунком, щоб її було не менше 32%. Концентрат клейковини відповідає за пишноту і легкість майбутнього виробу. Показник еластичності борошна має бути близькою до 100%, амілазна активність слабка.

Другим важливим компонентом є дріжджі, вони відповідають за пористість і еластичність готової випічки. Для тіста, яке готується на заморожування, використовують пресовані дріжджі. При виборі постачальника треба враховувати якість дріжджів. У компоненті імпортного виробництва містяться штами, які забезпечують активність процесів бродіння навіть після заморожування. Вітчизняні дріжджі часто цієї складової не мають.

Тут перед підприємцем може стати нелегкий вибір - імпортні дріжджі коштують дорожче, але і якість виробів на них набагато краща. При спробі економити і використовувати сировину вітчизняних заводів або сухі дріжджі, випічка вийде неякісною і покупців можна втратити. Звичайно, усі ці недоліки може врегулювати грамотний технолог. Наприклад, кількість вітчизняного компонента може бути збільшена у декілька разів, але чи стане від цього заморожений виріб дешевше?


Наступними компонентами для листової маси є:


Яйця;
Сіль;
Вода;
Цукор.


У промисловості для виготовлення кондитерських виробів використовується яєчний порошок, це пов'язано з тривалішим терміном його зберігання. Воду беруть очищену і охолоджену, майже до нуля градусів. Цукор є обов'язковою складовою, оскільки він стимулює процес бродіння.
Окрім цього у виробництві активно використовують покращувачі. Це лецитин, який грає роль емульгатора, аскорбінова кислота, відновники і окисники. Вони потрібні для того, щоб утримувати гази у складі суміші і забезпечити їй пишноту після заморожування.


Технологія


Для відкриття бізнесу без вкладень для жінок необхідно добре розбиратися в нюансах технології виготовлення продукту. Як згадувалося вище, листове тісто може бути і без дріжджовим, але практика показала, що воно має менший попит, оскільки випічка з нього менш смачна. Деяку пишноту такому продукту дає масло або маргарин. Коли на нього впливають високі температури, жир розтоплюється і розділяє масу на шари. Маргарин має бути в цьому випадку тільки високої якості, оскільки від нього залежить наскільки тонкою і розсипчастою буде структура випічки, її смак.

Процедура виготовлення обох складів однакова. Сировину розкочують у вигляді прямокутника, на нього укладають шар жиру, краї склеюють і розкочують. Чим більша кількість разів повториться ця процедура, тим пишніше і повітряніша буде готова випічка.

Для дріжджового тіста маргарину вимагається менше, його використовують тільки для того, щоб розділити шари. Без дріжджова суміш вимагає більшої кількості жиру.

Для того, щоб замісити його в спеціальний апарат тістомісилки завантажують воду, розчин лимонної або молочної кислоти, меланж, яєчний порошок, сіль, молоко або сироватку, покращувачі, масло або маргарин. В устаткуванні суміш знаходиться близько 15-20 хвилин. Коли отримана однорідна маса, її витримують ще пів годин при температурі не вище 18 градусів, в технології ця процедура називається відлежуванням.

У тісто міситель засипають крижану крихту, потім додають інші інгредієнти: сіль, цукор, яйця, борошно.

Дріжджі, заздалегідь розведені у воді, заливають в останню чергу. Маса перемішується і потім поміщається в холодильну камеру, температура в якій складає 12 градусів. Це важливий нюанс в технологічному процесі, оскільки відлежування при кімнатній температурі недопустиме. Це значно погіршує якість продукту. Для того, щоб при відлежуванні маса не кришилася, необхідно використовувати спеціальний маргарин, який здатний витримувати низькі температури.

Далі продукт розділяють на порційні шматки, надають їм форми і відправляють на заморожування. Вона відбувається при температурі 30-35 градусів, після цього вироби упаковуються.
Зберігати готову продукцію необхідно при температурі 12-20 градусів. Термін придатності таких виробів складає декілька місяців і залежить від дотримання усієї процедури і якості вибраних інгредієнтів.

Важливий момент, який слід враховувати при зберіганні. Розморожений одного разу виріб заморожувати у друге неприпустимо. Упакований продукт дуже крихкий, тому транспортувати його треба акуратно. Усі витрати на зберігання і перевезення включається в собівартість продукції.


Окупність


Подібні бізнес ідеї для жінок без вкладень можна починати реалізовувати з невеликих партій, проте для дотримання технології все одно знадобляться морозильні і холодильні камери.
Завдяки тому, що основна частина операцій виконуватиметься вручну, собівартість виробу буде значно менша. Таку продукцію можна запропонувати невеликим приватним магазинам для реалізації. При гідній якості товару, він швидко знайде своїх покупців. Маючи в розпорядженні деяку суму капіталовкладень можна узяти в оренду устаткування, аналогічне звичайній хлібопекарні. В середньому, термін окупності такого виробництва складає півтора роки.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!