БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Біржа TextSale.ru


Хто з Вас не мріяв отримувати хороші гроші, не виходячи з дому? Не треба бути екстрасенсом, щоб сказати, що таких людей абсолютна більшість, чи не так? Хочемо вас обрадувати - така можливість є. І усе це стає доступно, завдяки розвитку комп'ютерних технологій. Щоб почати заробляти пристойні гроші, потрібний комп'ютер і доступ в мережу Інтернет. Усе, більше нічого не треба. Чесно. Ну, майже нічого. Далі необхідно зареєструватися на біржі статей TextSale.ru, згадати, як ви писали шкільні твори, вибрати цікаву тему і почати писати і продавати свої статті.


Це не так складно, як ви думаєте


Що ви говорите - ви не умієте писати статті? А ви коли-небудь пробували? Ні? Тоді самий час спробувати професію 21 століття, яка збагатила і продовжує збагачувати сотні громадян нашої країни (і не лише - у світі вона користується популярністю вже досить давно). Якщо ж вам потрібна підтримка, якщо почати власними силами у вас не виходить, якщо ви потребуєте навчання - радимо вам звернути свою увагу на повчальні інформаційні продукти по копірайтингу, які ви легко знайдете на просторах інтернету.

текстсейл

Ви зустрінете платні і безкоштовні посібники для початкуючих авторів. Почніть з останніх, пошукайте в інтернеті, особливо на то рентах там дуже різних безкоштовних відео уроків. Я сам починав з них.

Платні інфопродукти. Як правило, їх вартість коливається від 250 до 1000 грн за DVD -диск. Не для всіх підійде по ціні, особливо студенти котрим завжди не хватає грошей.

Пам'ятайте, що безкоштовного сиру знайти не вийде. Щоб отримувати дійсно хороший прибуток з продажів статей, треба багато і наполегливо працювати. Особливо на самому початку, коли ваше ім'я ще не відоме в кругах копірайтерів і ви ще не "обросли" грошовими клієнтами. Загалом, у будь-якому бізнесі справи йдуть точно так же. Ніж більше часу ви приділяєте справі, тим більшу винагороду отримуєте у результаті. Якщо ви готові приділяти копірайтингу хоч би 4-5 годин на добу, то хороший заробіток вам гарантований. Готові витрачати більше часу на написання статей? Тоді і суми ваших прибутків відповідно ростимуть.

У багатьох відразу ж виникне питання - скільки можна заробити на продажі статей? Відповідь проста - усе залежить від того, наскільки добре ви працюватимете. Допустимо, щоб заробити 100 доларів в місяць, вам досить щодня переписуватиме ("рерайтити") одну Word -овску сторінку чужого тексту. А якщо ви націлені на серйозний заробіток, то доведеться приділяти написанню статей досить багато часу. І намагатися працювати тільки над авторськими текстами.


Скільки реально заробити на біржі Textsale?


По-перше, треба знати, що статті підрозділяються на дві категорії - рерайтинг (переписування чужої статті своїми словами зі збереженням основної думки автора) і копірайтинг (на просторах інтернета так прийнято називати написання авторських текстів). Рерайтинг на біржі TextSale.ru оцінюється в 0.5-2 доларів за 1000 символів без пробілів. Тобто, 1 сторіночка тексту в середньому коштує близько 3-6 доларів. Копірайтинг цінується набагато дорожче - тут вартість однієї сторінки може варіюватися від 6 до 20 доларів (і дорожче). Звичайно ж, щоб заробляти серйозні гроші, краще всього займатися написанням саме авторських статей. Середня вартість - 12 доларів за сторіночку. У день цілком реально друкувати 3-4 сторіночки авторського тексту. Виходить - заробіток 36-48 доларів в день, або 1080-1440 доларів в місяць. Але, звичайно ж, це усе в ідеалі. Реальна картинка відрізняється від "розрахованої". Сума може бути, як менша, так і більша.

Як повідомляють Топові автори біржі статей Textsale, щоб заробляти близько 1000 доларів в місяць, доводиться працювати по 6-8 годин добу, а іноді і більше. І друкувати більше 3-4 сторінок. Особливо складно на початку, коли вас ніхто не знає, замовники не дуже часто звертають на вас увагу. Але, пробитися реально можливо, так що, сміливо можна сказати, що TextSale.ru - дійсно дуже хороший варіант для початку свого власного онлайн-бізнесу (адже надання послуг - є бізнес).


Перше, що вам потрібно це :


1. Знання російської мови, на російській мові статті дорожчі, можливо ви знаєте англійську чи якусь іншу мову, тоді теж не погано, на англійській статті дорожчі в рази.


На сайті можна заробляти гроші 2 методами :


А) писати статті на заказ
Б) виставляти в онлайн магазин готові написанні статті і чекати, поки хтось купить їх.


Я пробував 2- ий метод і продав 15 статей, 1-ша стаття продалась через 2 дні після реєстрації на сайті. Моя ціль була не заробляти копірайтингом, так, як я заробляю в інтернеті іншим способом. А чисто експериментальний метод. Мої знайомі заробляють по 2000-3000 грн в місяць, займаючись копірайтингом.

Нижче моя реферальна силка, по котрій можете зареєструватись, всім хто зареєструється по цій силці получає безкоштовні консультації по заробітку на цій біржі. В письмі вказуйте ваш логін (по якому ви зареєструвались, щоб я міг провірити чи ви зареєструвались по реф силці).

Помагаю лише рефералам! (ті хто перейшов по силці з мого сайта на біржу і зареєструвався)


Плюсом цієї біржі, є те, що статті ви продаєте за долари (електронні гроші webmoney – wmz).

Е ще і інші біржі статей про них ви зможете почитати в інших статтях. Бажаю вам удачі!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!