БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Безкоштовна юридична допомога


Сьогодні я розповім про одну бізнес-ідею, яка ідеально підійде усім володарям юридичної освіти. Хоча, підійде цей бізнес і тим, хто просто дуже любить юриспруденцію, навіть якщо відповідного диплома у нього немає. Також, це непоганий варіант заробітку для студентів, які тільки пізнають ази юридичної спеціальності. Загалом, ідея в наступному - Вам необхідно створити сайт юридичної тематики, за допомогою якого Ви знаходитимете клієнтів для проведення консультацій з юридичних питань. На сайті створіть форум, на якому усі охочі зможуть запитати у Вас поради.

Причому ці консультації Ви проводитимете безкоштовно. Так, саме безкоштовно. Ваша первинна мета - заробити собі дуже хорошу репутацію.

Намагайтеся проводити консультації в якійсь певній області. Виберіть найцікавішу для себе сферу. Наприклад, питання пов'язані з оподаткуванням. І проводити консультації саме з таких питань. Повісьте оголошення про проведення безкоштовних консультацій в самій верхній, найвиднішій частині сайту, щоб відвідувачам відразу це оголошення впадало у вічі. Хоча, безкоштовне вони і без Вашої допомоги знайдуть. Адже, безкоштовності в нашій країні, особливо цінуються. І Ваша допомога не стане виключенням.

Поступово Ваш сайт притягне велику кількість відвідувачів, особливо, якщо Ваші консультації дійсно приноситимуть їм користь. Виникає питання - на чому заробляти, якщо консультувати безкоштовно? Запам'ятайте один з найважливіших законів мережі Інтернет:

"Дайте відвідувачам частину безкоштовної інформації, а іншу частину, кориснішу, продайте"
Пам'ятайте, що багато людей не ставитимуть на форумі питання, коли йтиметься про серйозні справи, в яких є присутніми великі гроші. Для них надійніше порадитися з експертом особисто.

Ось тут-то Ви і зможете заробити певні гроші, проводячи з клієнтом платну особисту консультацію. Якщо Ви зарекомендували себе, як досвідченого експерта у своїй області, то жоден клієнт не пожаліє грошей на платну індивідуальну консультацію.

Проводити консультації Ви можете у себе дома, якщо Ви живете в тому ж місті, що і Ваш клієнт. Якщо ж, Ви живете в Києві, а Ваш клієнт у Полтаві, то на допомогу прийдуть засоби комунікації, такі як ICQ або Skype. Ви можете консультувати своїх клієнтів з питань, що цікавлять їх, допомагати заповнювати документи і тому подібне. Заповнені і створені документи можна переправляти клієнтові через пошту.

Окрім консультацій, є ще один варіант заробітку - створіть електронну книгу і продавайте її на своєму сайті. Розкажіть читачам, що в ній багато моментів, яких Ви не торкалися на форумі, так би мовити, ексклюзивна інформація. Не забувайте стежити за змінами в законодавстві і постійно вносити поправки у свою книгу. Така книга здатна приносити від 5000 до 15000 тис. грн. щомісячно.

Маленька хитрість - на самому початку, коли у Вас ще не буде відвідувачіі на форумі, створюйте їх самі. І самі відповідайте на питання теми. Природно, не від свого імені. Читач, що зайшов на Ваш сайт, подумає, що автор дійсно розбирається в темі, і вирішить поставити йому своє питання. І так далі. Ось такий бізнес можна організувати, не виходячи з дому.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!