БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Багатий тато, бідний тато


Сьогодні хотів би вам порекомендувати книгу «Багатий тато, бідний тато» яка прославила Роберта Кійосакі - підприємця, інвестора, автора багатьох навчальних курсів і творця гри «Грошовий потік». «Багатий тато, бідний тато» - стала однією з перших книг, яка почала змінювати і розвивати моє мислення. Вперше познайомився я з нею 8 років тому, коли мені порекомендував її один млм -щик (людина вельми не бідна, але щось тоді я серйозно до її прочитання не віднісся.

Багатий тато, бідний тато

Через пару років лише повернувся до неї і був серйозно вражений історією автора, його 2-ма «батьками» - «Багатим татом і бідним татом». Кожен з них вчив Роберта по-різному і мав своє бачення щодо грошей, життя, роботи, нерухомості.

Напевно і ви частенько спостерігали в оточенні людей, які говорять щось типу «Гроші на деревах не ростуть» або «Я ж не Рокфеллер». Про це автор також згадує в своїй книзі, а також про важливість фінансової освіти. Саме для навчання фінансової грамотності Роберт Кіосакі і створив «Гру грошовий потік».

Після прочитання книги «Багатий тато, бідний тато» я зацікавився і прочитав багато творінь Роберта Кіосакі та Шерон Лектор. («Квадрант грошового потоку», «Розвивай свій фінансовий IQ», «Як відійти від справ молодим і багатим», «Багата Дитина, Розумна Дитина» і т.д.)

Одна з головних ідей книги - в створенні активів, власне, як і в книзі «Найбагатша людина в Вавилоні».

Ось, що Роберт Кіосакі відносить до активів:Мені подобається Роберт Кіосакі тим, що він доступно і просто розкладає і пояснює принципи поводження з грошима, механізми інвестування на власних прикладах.

У книзі «Багатий тато, бідний тато» ви знайдете 6 уроків про звички, мислення багатих, законах грошей, про державу і податки, про власний бізнес.

Крім усього того книга відмінно мотивує:-). Я думаю багато її не раз читали, але, якщо бачите в перший раз, то обов'язково рекомендую. Вона послужить поштовхом до вашої фінансової освіти.
Тому я її поставив на перше місце.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!