БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Актуальні бізнес ідеї для жінок


Людина, по своєму соціальному статусу, може відрізнятися від багатьох своїх співгромадян. Але, її ніхто не застрахує від природженої боязкості, скажемо при знайомстві з представниками протилежної статі.

Для вирішення цього завдання у багатьох містах, як гриби після дощу стали з'являтися шлюбні агентства. Якщо ви жінка, і якщо вам нічим зайнятися, можете спробувати себе на дорозі знайомства самотніх людей. У цьому матеріалі ми розглянемо, як грамотно відкрити, без жодного матеріального ризику, подібне агентство.


Відкриваємо агентство знайомств


Спершу, необхідно зрозуміти, які види послуг робить подібна діяльність. Само собою відкриття закладу що робить послуги знайомств, повинні обов'язково мати готові бази цих кандидатів, щоб згодом, за певну плату, надавати їх усім бажаючим, знайти свою другу половинку. Далі під послуги шлюбної контори потрапляє набір пар, який здійснюється методом підбору, за підсумками різних психологічних тестів.

знайомства

До бізнес ідеї для жінки по відкриттю агентства знайомств входить і організація безпосередньої зустрічі двох потенційних клієнтів. Адже подібний захід являється, по суті, цілою наукою, і саме від першого враження залежить і увесь успіх підприємства в цілому.

Ще одна послуга, яка не позбавлена сенсу, у використанні її шлюбними агентствами - складання романтичного сценарію для майбутнього знайомства. Це є дуже актуальним рішенням, враховуючи той факт, що у більшості людей відсутня зайва фантазія. Крім того, жінки для розширення свої бізнес ідеї можуть зробити ставку на комплексне обслуговування закордонних женихів, виробивши цілий ряд специфічних послуг у своєму прайс-листі, починаючи від забезпечення їх гідним житлом, на час знаходження на території України, організацією екскурсії по місту, допомозі в перекладі і так далі.

Таку ж допомогу можна надавати і місцевим мешканкам, які мріють вибратися за кордон. Треба відмітити, що подібні бізнес ідеї для жінок не так розвинені, як того вимагає попит. Крім того цьому виду підприємницької діяльності не страшна будь-яка криза. Навпаки, він навіть може спровокувати підйом вашого комерційного проекту на олімпійський олімп, на ринку шлюбних послуг, оскільки більшість іноземців прагнуть знайти собі дружину саме в Україні, виходячи із стереотипу, що склався, що українські дівчата дуже невибагливі і дуже люблять вести домашнє господарство.

Важливим є той факт, що бізнес ідеї для жінок - хазяйок шлюбних агентств, не мають в нашій країні розвиненої мережі і впізнанних брендів.
У більшості своїй подібний бізнес обмежується наявністю в місті одній - двох самотніх контор, які дуже обмежені в наданні специфічних послуг. Щоб ваша справа процвітала, необхідно спершу досліджувати місцевий ринок, і сайти, які займаються звідницьким ремеслом. Вивчивши місцевий попит і пропозиції можна приступати до формування власної справи.


З чого треба починати


Насамперед вам знадобиться пристойний сайт, після цього варто зайнятися пошуком гідного житла для іноземних гостей. Для цього треба налагодити контакти з фірмами, які займаються наймом житла подобово. Важливою умовою при пошуку квартир, повинні являтися чистота і порядок в знімному житлі. Вона повинна містити усе необхідне для комфортного проживання закордонного гостя. Так само незайве буде обзавестися власним автомобілем з професійним, знаючим місто водієм.

Після цього важливо визначитися з концепцією розвитку вашої компанії, на чому саме вона планує заробляти основний капітал. Уся кількість послуг, які надають подібні фірми, зашкалює за сотню, але ви можете використовувати лише найбільш затребувані, такі як наведення зовнішнього лиску клієнта перед зустріччю зі своєю обраницею. Сюди входить укладання, манікюр, масаж. Для надання таких послуг краще всього скористатися професійними якостями симпатичних і розуміючих дівчат.

Окрім усього іншого важливо пам'ятати, що вашу бізнес ідею для жінок необхідно зареєструвати в податковій інспекції. Кращим варіантом стане реєстрація своєї справи як приватний підприємець, при цьому не забудьте вибрати пункт спрощеного режиму оподаткування, після чого треба буде сформувати свій рекламний бюджет. Ця сума має бути не менше однієї тисячі американських доларів. В основному ваші гроші підуть на розміщенні реклами в інтернеті, на спеціалізованих сайтах і поширенні утішних відгуків про роботу вашої компанії на різних форумах. Окрім цього шлюбне агентство має на увазі роботу з іноземними сайтами знайомств, а для цього необхідно мати штатного перекладача. Для вирішення різних конфліктних ситуацій із законом, не зайвим у вашому штаті буде наявність професійного юриста.

Основним і найбільш важливим моментом діяльності вашого підприємства є укладення договорів, з клієнтками жіночої статі. У договорі повинні міститися умови, які по максимуму захистять ваші інтереси. Дівчина, яка звернулася по допомогу у ваше агентство, повинна підписати договір, в якому обов'язково повинно бути прописано, що вона зобов'язується користуватися тільки вашими послугами, що її ніхто насильно не змушує до сексу, і що вона зобов'язується нікого більше не знайомити із закордонними женихами.

Поза сумнівом, з часом вам знадобиться окреме приміщення під офіс, але спершу під його облаштування може підійти власна квартира, якщо до того ж вона розташована на першому поверсі. Відмінною рисою шлюбного бізнесу стане створення романтичній обстановці в офісі. Усе в приміщенні повинно розташовувати до відвертих розмов. Можна прикрасити стіни з портретами щасливих молодожонів, які у минулому користувалися послугами вашого агентства. Це стане ще одним плюсом у визначенні клієнта, з яким агентством йому варто працювати.


Корисності


Ви можете також вигідно відрізнятися від конкурентів, роблячи ставку на міжнародне шлюбне агентство. Розробіть гнучку систему скидок, яка, поза сумнівом, притягне у ваш офіс нових осіб. Приміром, за користування вашою базою даних платити можуть тільки женихи, для дівчат же подібна послуга виявляється безкоштовною. Таким чином, ви значно поповните банк цих українських наречених.

Отже, залишається підвести підсумки - чи вигідно відкривати шлюбне агентство в Україні?! Мало того, що відкриття подібної справи в нашій країні не зажадає особливих фінансових вкладень, так заняття цим комерційним проектом можна віднести до категорії бізнес ідеї для жінок в декреті.

Оскільки керівництво подібним підприємством не вимагає великих фізичних навантажень, то з ним успішно можуть впоратися навіть майбутні мами. У будь-якому випадку, ринок шлюбних агентств ще далеко не зайнятий і знаходиться тільки на рівні становлення, а це означає, що при творчому підході до справи можна зайняти своє гідне місце під сонцем.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!