БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Агентство елітної нерухомості


Якщо у вашому місті вже достатньо фірм і компаній, що займаються наданням самих різних послуг у сфері купівлі-продажу і оренди нерухомості, це зовсім не означає, що вам не слід пробувати свої сили в цьому напрямі. Тим більше, що завжди можна знайти незайняту вузькоспеціалізовану нішу. Приміром, відкрити агентство елітної нерухомості вашого міста.

Схема роботи подібного підприємства нічим не відрізняється від роботи звичайного "загально спеціалізованого" агентства нерухомості. Відмінність полягає лише в тому, що пропонований мною варіант має на увазі роботу виключно з дорогими елітними об'єктами, будь то житлова або комерційна нерухомість.

Спершу давайте розберемося, що означає термін "елітна нерухомість". Інакше дуже складно зрозуміти, про що ми говоримо.

Елітна нерухомість відрізняється від "звичайної" за декількома важливими пунктами, про які поговоримо нижче.


Місце розташування


Це один з найважливіших моментів при відборі елітного житла серед тисяч пропозицій вашого міста (хоча, якщо вистачить сил і часу, можна почати роботу з нерухомістю в межах району, краю, країни, і навіть всього світу!). Найпривабливішими є центр міста, а також нові райони з прекрасно налагодженою інфраструктурою. Поруч мають бути учбові, медичні, розважальні і торгові установи. Не останню роль грає екологія. Чим більше поряд з об'єктом нерухомості парків, алей і річок, тим краще.


Вік будинку


Має також дуже важливе значення. Причому, немає різниці - багатоквартирний це будинок, офісна будівля чи приватний котедж. Цікаво і те, що скаженою популярністю користуються, як новобудови, так і відреставровані будинки і будівлі дореволюційної епохи.
Вид з вікон

Чим живописніша панорама відкривається з вікон квартири або будинку, тим більше шансів, що таку нерухомість поставлять в один ряд з іншими елітними будівлями. Природно, найкращий вид відкривається з самих верхніх поверхів будівель. Тому, такою популярністю користуються пентхауси, розташовані на самих останніх поверхах будинків.

Площа, кількість і розмір кімнат

Елітна нерухомість не може бути маленькою. З цієї причини, елітними можна називати об'єкти нерухомості площею від 100-150 кв. метрів і більше.


Якість ремонту


Навіть дотримуючи усі вище згадані умови, якістю ремонту можна занапастити будь-який об'єкт нерухомості. У елітному будинку (офісі, квартирі) ремонт має бути над дорогим і елітним - обробка деревом, позолота, натуральний камінь, паркет. Усе це позитивно позначиться на кінцевій вартості будівлі.

Тепер ви володієте великою кількістю інформації для відкриття агентства елітної нерухомості. Залишається вирішити ще одне важливе питання - вивчити пропозицію і попит на ринку вашого міста (хоча, як я вже говорив, зовсім необов'язково обмежуватися межами свого міста). Особливо це важливо для жителів невеликих міст - населенням 100-200 тис. чоловік.

Якщо ж ви житель великого міста, в якому немає ні єдиного агентства елітної нерухомості, то у вас є реальний шанс стати першим і доки єдиним гравцем на ринку дорогих будинків, квартир і комерційних будівель. А це - пряма дорога до успіху.


Схема роботи агентства нерухомості гранично проста. Є чотири категорії клієнтів :


Охочі купити нерухомість.
Охочі продати нерухомість.
Охочі узяти нерухомість в оренду.
Охочі здати нерухомість в оренду.


Ви повинні надати якісні послуги кожній з цих категорій "споживачів". Уся привабливість в тому, що ви є усього лише сполучною ланкою. Тобто, клієнти і без вас могли б виконати необхідні дії. Ви ж допомагаєте їм швидше знайти один одного. І отримуєте за це хороший відсоток з суми угоди.Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!