БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Адміністратор соціальної мережі


Величезний світ інтернету містить чималу кількість сайтів з різними завданнями і функціональними можливостями. Більшість користувачів не представляють своє життя без спілкування в соціальних мережах. Вони стали інструментом для поширення інформації, обміну, висловлювання своєї думки і навіть рекламних кампаній з комерційними цілями. Багато хто навіть не здогадується про те, що комфортне використання цих ресурсів забезпечується цілодобовою підтримкою цілою командою фахівців. Саме такі вакансії - віддалену роботу вдома в інтернеті, можна знайти на порталах по працевлаштуванню.

Детальніше про специфіку дистанційного працевлаштування, посадових обов'язках "онлайн-співробітника", розглянемо на прикладі вакансій "адміністратор соціальної мережі" для порталів Фейсбук і Вконтакті.


Є така професія


Соціальні мережі останнім часом активно використовуються представниками бізнесу, для реклами і популяризації своїх товарів і послуг. Для спілкування з потенційними клієнтами, розміщення рекламного матеріалу, керівництво компанії наймає на роботу адміністратора сайту.
Такий фахівець повинен мати певні технічні навички, і в той же час бути хорошим маркетологом, що знає тонкощі спілкування в інтернеті. Співпрацюючи з одним порталом, співробітник має бути в курсі прийомів, що забезпечують успіх іншим подібним ресурсам.

Стати готовим фахівцем, який орієнтується в усіх тонкощах того чи іншого бізнесу, відразу дуже складно. В процесі щоденної співпраці співробітник дізнається специфіку компанії, і з часом здатний відображати усі зміни в її діяльності на сайті оперативно і доступно.


Коротко робота віддалено, вакансії якої розміщені в соціальних мережах, полягає в наступному:


Орієнтування сайту на цільову аудиторію;
Додавання статей, фотографій, відеороликів;
Ініціація опитувань, обговорень;
Обмін інформацією з схожими ресурсами;
Видалення негативних коментарів, спаму і небажаного контенту.


Будь-яка новина повинна притягати читачів на сторінку, зачаровувати увагу, створювати "вау"!- ефект. Критику або негативні оцінки треба уміти обернути в позитивні сторони фірми чи бренду. Уміння спілкуватися - одне з головних якостей хорошого віддаленого фахівця. Чим більше людей знайомиться з фірмою, товаром чи послугою, тим вище цінується праця менеджера.

Ефективність праці адміністратора багато в чому залежить від того, наскільки йому цікава тема проекту і взагалі робота вдома. Вакансії співробітникам, які захоплені ідеєю і по-справжньому розбираються в тематиці, знайти нескладно.


Фейсбук


фейсбук

Однією з найпопулярніших соціальних мереж, які адаптовані під комерційне середовище, є Фейсбук. Сюди робота вдома вакансії приходять люди, які свідомо ставлять мету знайти необхідний продукт, дізнатися про нього або налагодити ділові контакти. Розважальний і діловий контент розділений приблизно навпіл, що є відмінною рисою від інших ресурсів, для спілкування і обміну інформацією. Основна аудиторія - це люди близько 30 років, платоспроможність яких знаходиться на середньому рівні і вище. Користувачі проживають в основному у великих містах, зосереджених територіально поблизу столиці. Віддалений співробітник може проживати у будь-якому іншому місті і успішно виконувати свої посадові обов'язки.

Технічні можливості соціальної мережі дозволяють створювати свої портали, які здатні замінити навіть особистий сайт компанії. Вони індексуються пошуковими системами так само, як і звичайні сайти, тому є можливість направляти на них зацікавлену цільову аудиторію.

Групи створюються, як правило, для обговорення певного предмета розмови. У неї збираються користувачі, що мають інтерес до певного бренду чи продукту.


Створюємо сторінку


Створити нову сторінку на Фейсбук нескладно, досить пройти просту реєстрацію. Для управління порталом існує чотири види меню :
Події і зустрічі. За допомогою цієї кнопки можна створити захід, на який запросити користувачів.

Профіль створюється тільки для фізичної особи. Комерційна діяльність за допомогою цього функціонала не ведеться.<

Групи - це співтовариства, які об'єднують людей, що цікавляться певною тематикою, що активно обговорює її, зацікавленої в сповіщеннях про нові події. Після подачі заявки на участь в групі, саме адміністратор стверджує або відхиляє її.

Сторінки - це інструмент, який дозволяє створити тематичну підбірку інформації про певний бренд, компанію або послугу з комерційною метою. Бізнес-цілі не досягаються через персональний акаунт, вони створюються в категорії "бізнесмени".


Обов'язки


Сторінку компанії на Фейсбук можна прирівняти до засобів масової інформації, оскільки вона орієнтована на велику кількість читачів. Це ще одне обличчя компанії, якою вона належить.

Красиве оформлення, зручний інтерфейс - це усе турбота головного менеджера. Такий вид роботи вдома, вакансії якої ви знайшли, може мати на увазі підтримку існуючого акаунту або створення нового.

Однією з основних цілей адміністратора є привертання уваги, як можна більшої кількості користувачів. Для цього портал необхідно наповнювати новими, актуальними матеріалами.


Вконтакті


вконтакті

Основна аудиторія цього ресурсу - молоді люди до 25 років. При розкручуванні сторінки, що несе комерційний сенс, це необхідно враховувати. Власником "пабліку" менеджерові ставляться конкретні завдання, наприклад, досягти певної кількості відвідувачів або підпистників. Залучення користувачів відбувається за рахунок публікації цікавої інформації, фото і відеоматеріалів. Матеріал має бути цікавий користувачам, щоб кожен хотів рекомендувати його.

У групі можна розміщувати платні продукти. Ефективність використання таких ресурсів також контролює віддалений фахівець. Адміністраторові зовсім не обов'язково знаходитися в мережі 24 години в добу. При достатньому умінні робочий процес можна побудувати так, що продажі ростимуть при мінімальній його участі.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!