БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

10 способів, як заробляти в соціальних мережах


Свобода доступу до соц. мережевих ресурсів і широкий спектр можливостей, що надаються подібними сервісами, дозволяє діставати можливості необмеженого спілкування абсолютно безкоштовно. Втім, незабаром спілкування, навіть безмежно корисне і доступне, починає набридати. Адже за згаяний на соціальні мережі час не передбачено ніякої компенсації.

соцмережі

І ось тоді користувач починає замислюватися про те, як заробляти в соціальних мережах, і шукає способи витягання прибутку з власних талантів. Якщо ви умієте спілкуватися з користувачами соц. Мереж на їх мові і готові до щоденної роботи на благо власного гаманця, то ця стаття для вас.
Як ви вже здогадалися, мова піде про заробіток, доступний користувачам соціальних мереж.


Розглянемо детальніше можливі варіанти.


1. Створення груп вузько тематичних напрямків.


Така група може бути присвячена конкретній події або явищу, захопленню або способу проведення дозвілля. Має сенс створювати групу в тематиці, в якій ви більш менш розбираєтеся. Тобто здатні і бесіду підтримати, і проконсультувати, у разі потреби, і потрібну інформацію надати.

Зрозуміло, на перших порах групі знадобиться розвиток, тобто активне залучення в неї учасників і регулярне наповнення її контентом. Надалі, при успішному розвитку групи, вона наповнюватиметься самими учасниками. На творцеві залишиться лише періодична підтримка інтересу до свого дітища, за допомогою актуальних публікацій і посилань на матеріали із сторонніх ресурсів (наприклад, блогу).
Паралельно з групою, в соц. мережі створюється аналогічна сторіночка в мікроблозі Twitter. На цій сторіночці, пропонованій в якості підписної усім учасникам групи і іншим зацікавленим особам, відбувається вже просування вашого сайту (відповідної тематики).

На сайті, при цьому, розміщується модуль безкоштовної розсилки оновлень, за допомогою якого підписники зможуть отримувати усю свіжу інформацію, що публікується на сайті. Зрозуміло, серед матеріалів, що розсилаються, цілком можуть бути декілька рекламних пропозицій. Повірте, на таке доповнення давно вже ніхто не ображається, і користувачі не почнуть масово відмовлятися від підписки.


2. Створення груп, що відповідають певній тематиці, призначених для продажу надалі.


В цьому випадку, групи також створюються з нуля, активно просуваються і наповнюються користувачами контентом, а потім виставляються на продаж. Зацікавитися такою пропозицією може, як партнер по мережевих проектах, так і профільний рекламодавець або власник бренду. Так, деякі виробники популярних гаджетів активно займаються придбанням розкручених груп в соц. мережах, присвячених продукції, що ними випускається. До речі, вартість популярної групи може доходити до декількох десятків тисяч доларів.


3. Розміщення і розробка соц. мережевих додатків.


Цей вид бізнесу саме зараз переживає справжнісінький сплеск популярності, оскільки він дозволяє добре заробляти в соціальних мережах. Ще б, адже дохід, в цьому випадку, поступає з кожного користувача у вигляді відсотків, а особливо популярні проекти соціальні мережі готові викупляти на надзвичайно вигідних умовах.

Серед подібних застосувань можна виділити напрями створення ігор, тестових опитувачів або приколів і фотожаб. Особливістю таких застосувань є обмеженість доступу у безкоштовній версії, і, щоб продовжити дію, на певному етапі користувачеві доведеться заплатити.

Втім, тут є свої "підводні камені". Наприклад, ідея має бути авторською і оригінальною. А ще для розробки ігор вам неминуче доведеться удатися до допомоги професійних програмістів. Не варто забувати про те, що працювати безкоштовно на вас навряд чи хтось стане. Отже, варто прорахувати усе заздалегідь.


4. Працевлаштування до адміністрації соц. мережі.


Кожна окремо взята соціальна мережа - це, в першу чергу, колектив. Саме тому вакансії адміністраторів, розробників і технічних фахівців є справою постійною і відкриті практично завжди. Бажаєте бути причетним до такого глобального задуму і працювати багато, креативно і з вогником? Подавайте заявку. Вам напевно дадуть відповідь.


5. Рекламне розміщення на комерційній основі.


Як правило, пропозиції про розміщення платної реклами поступають власникові групи вже на етапі її самоврядування. Коли наповнення йде за рахунок самих користувачів, а число учасників групи перевалює за сотню тисяч. Часто розміщувані матеріали мають вигляд посилання, банери або промо статті. Втім, маючи в активі розкручену тематичну групу, ви і самі можете виступити з пропозицією про розміщення комерційної реклами на сторінці співтовариства. Зазвичай відповідь на таку пропозицію буває позитивною.


6. Отримання доходу від участі в партнерських програмах.


В цьому випадку, ви самостійно просуваєте, у рамках групи (створеною, розкрученою і наповненою), рекламні пропозиції товарів чи послуг від партнерів. В цьому випадку, ви отримуєте від партнера винагороду з продажів або за кожного унікального відвідувача, що зробив перехід по посиланню. Умови співпраці в кожному випадку обмовляються індивідуально.


7. Заробіток на комерційному наданні "лайків", статусів і посилань.


У соціальних мережах існують спеціальні сервіси, працюючі на просування того чи іншого бренду/рекламодавця. В цьому випадку, вони готові платити за кожну дію, здійснену користувачем у рамках діючих домовленостей. Виплати робляться через ресурси на кшталт "Ротапост" або "Блогун".


8. Заробіток на створенні, наповненні, оформленні і оптимізації груп під умови конкретного замовника.


Подібний вид бізнесу складає значну частину доходу активних користувачів соц. мережевих ресурсів. Саме ці люди, що знають усі тонкощі соц. Мереж життя, здатні створити і, буквально за пару місяців, розкрутити нову групу. Про використовувані при цьому технічні засоби і інші хитрощі, зрозуміло, оповіщати весь світ не прийнято, але вони є. Бажаєте осягнути подібну премудрість - милості просимо! Освоювати ази доведеться самостійно.


9. Створення сторінки для комерційного використання.


Якщо ви умієте щось робити своїми руками, і ваші творіння мають попит, а не порошаться на полицях, то на цьому теж можна заробляти. Зробіть хобі основним джерелом доходу. Поширюйте пропозицію про можливість придбання або замовлення виробів через сторінку в соціальній мережі. Повірте, потік клієнтів поступово почне рости, і незабаром ви будете завалені замовленнями. Отже, це шлях не для ледачих. А ще через такі групи поширюють запрошення на майстер-класи. Участь, зрозуміло, платна і коштує декілька сотень грн з людини.


10. Спілкування в соціальних мережах, готових платити за призначену для користувача активність.


Загалом, тут усе просто. У таких соціальних мережах, як правило, платна реєстрація, а далі користувач може заробляти на залученні нових членів в соц. мережевий колектив. За кожного реферала виплачується винагорода.

Різні соц. мережеві ресурси також пропонують умови заробітку, не пов'язаного із залученням рефералів. Наприклад, творець співтовариства, що успішно розвивається, може отримувати дивіденди від його роботи в процентному вираженні від загального прибутку. Втім, заплативши первинний і щомісячний внески, ви дістаєте необмежені можливості для розвитку власного бізнес-проекту у рамках співтовариства.

Можна створити спеціальну групу або спілкуватися у рамках вже існуючих співтовариств. Варіантів заробляти в соціальних мережах - маса. Правда, у разі, якщо круг вашого спілкування широким не назвеш - цей варіант навряд чи виявиться відповідним способом накопичення капіталу. Який би спосіб заробітку в соціальних мережах ви не вибрали, треба, в першу чергу, знати основні принципи роботи з контентом, щоб він реально приносив прибуток.

Звичайно, ви можете знайти ще які-небудь способи соц. мережевого заробітку. Можете з ходу відкинути усі пропоновані нами варіанти. Проте, не варто забувати: ніколи не знаєш, що може згодитися в житті. Цілком можливо, що один з вище перелічених способів отримання доходу - ваш шанс повністю змінити своє життя. Так, чом би не спробувати?
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!